PedicurePedicure klasyczny

Podczas klasycznego pedicuru wycięty zostaje nadmiar skórek, wygładzona płytka paznokcia oraz wymodelowany jego kształt. Szeroki wachlarz możliwości takich jak jednolity kolor, klasyczny french czy fantazyjny wzorek zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Ważnym elementem zabiegu jest także usunięcie zrogowaciałej skóry z pięt i śródstopia. Dzięki nowoczesnemu preparatowi usuwanie zrogowaceń jest o wiele szybsze i skuteczniejsze niż dotychczas.

Cennik

Pedicure hybrydowy

Klasyczna procedura zabiegowa zostaje wzbogacona o nałożenie lakieru hybrydowego (światłoutwardzanego).  Teraz możesz cieszyć się ulubionym kolorem i idealnym połyskiem nawet do sześciu tygodni. Paznokcie wyglądają jak pomalowane zwykłym lakierem – nie zmienia się ich grubość, mimo przedłużonej trwałości. Nie niszczą płytki jednocześnie delikatnie ją wzmacniając przed uszkodzeniami mechanicznymi, na które stopy narażone są w sposób szczególny.

Cennik

Żelowanie naturalnej płytki

Zabieg żelowania naturalnej płytki to metoda pozwalająca utwardzić  i wzmocnić słabą i łamliwą płytkę paznokciową. Na tak przygotowanej płytce lakier dłużej się trzyma i nie odpryskuje, dzięki czemu dłużej możesz cieszyć się pięknymi paznokciami. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

Cennik

Zabieg parafinowy

Jest to zabieg idealny dla osób mających problem z suchymi i popękanymi piętami.  Parafina pozwala pozbyć się spierzchniętej skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy.

Cennik

ul. Rostocka 105 Studio Urody
Vis a vis poczty Tel. 91 426 92 62
71-771 Szczecin Kom. 603 546 946
  Kosmetologia: tel. 535 088 088

Copyritght © 2015 Studio Urody Marakesz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dołącz do nas: